Takip Edin

Kültür ve Sanat

CORONA SONRASI BOMBA PROJELER GELİYOR …

Alper Safa Usta

Yayınlanma tarihi

-

Ünlü organizatör ve sinema filmi yapımcısı Medet Dolaş, 2020 yılına da imza atmaya hazırlanıyor. Corona virüs nedeniyle birçok organizasyon iptal edilirken gözler salgın sonrasına dikildi. Virüs salgınının Mayıs ayı sonları gibi bitmesi ve hayatın normale dönmesi beklenirken çalışmalarda hızlandı. Gerçekleştirdiği organizasyonlarla adından bahsettiren Medet Dolaş.

 

Haziran ayı sonlarında yapacağı çalışma için kolları sıvadı. “2020 Yılının Uluslar Arası Tek Defile Organizasyonu” adı altında gerçekleşecek olan Medet Dolaş organizasyonunun tüm geliri Yetim Çocuklar ve Corona’dan zarar gören ailelere bağışlanıyor. Yılın en iyi bay ve bayan mankeninin de seçileceği gecede Sıddık Süren Fashion ve Roberto Milano (Süleyman Erdem) 2020-2021 özel koleksiyonları sunulacak.

 

En iyi mankeni seçecek olan jüri üyelerini içinde Tuğba Özay, Esra Sönmezer, Dada Velet (İrfan Aslanhan), Naz Mila, DJ Floria Eva, Selahattin Taşdöğen, Ayhan Işık gibi isimler yer alırken Tuğba Özay gecede şarkılarıyla da renk katarken, Esra Sönmezer sunuculuğu üstleniyor.

Özel Yorum :

Eğlenceli,içten, samimi ve renkli kişiliği ile tanıdığımız değerli dostum Tuğba Özay’a birkez daha duyarlılığı için teşekkür ediyorum. Sevgili Medet Dolaş’a da bu güzel projede başarılar diliyorum.

Alper Safa Usta

Alper Safa Usta Yapımcı/Yönetmen/Eleştirmen

Devamını oku