Takip Edin

Gündem

Tiktok’un Eğlenceli Yüzü Nevide Çiçek İstanbul’ u Sallamaya Geliyor.

Alper Safa Usta

Yayınlanma tarihi

-

Nevide Çiçek İstanbul da

14.08.2001 İzmir  doğumlu olan nevide birbirinden renkli tiktok videoları ile de sevilen bir isim haline gelmiş olup hepimizin gönlünde taht kurmaya devam etmekte.Bir yapımcı olarak benimde yakınen takip ettiğim  nevide’nin tatlılığı ve sempatiktliğiyle bütün camianında göz bebeği haline geldiğini de söylemeden geçmek istemiyorum.

Güzel, sempatik model ve manken nevide çiçek başarılı bir şekilde zirveye doğru yol almakta.Birbirinden renkli ve tarz özel tasarımları ve birçok ürün yüzü olarak nevide karşımıza çıkmakta.Sempatik kişiliği, birbirinden iddialı pozlarıyla bu güne kadar yok artık dedirten nevide TikTok Platfomunda da fenomen olma yolunda ilerlemekte.

 

Eğlenceli, içten ve sempatik TikTok videoları ile sosyal paylaşım sitelerinde bizi hem güldüren hemde düşündüren nevide’yi gelin hep birlikte biraz tanıyalım.

Bu kısa Tiktok da seyrettiğimiz kişi güzel ve başarılı model Nevide Çiçek. 2021 senesinde çok güzel projelerle karşınıza çıkacak olan nevide’yi hala takip etmediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz demek.

İzmirli güzel mesleğini severek yapan kişinin başarıya da zaten ulaşacağını birçok kez  belirtmiş ve Modellik kendisi icin vazgeçilmez olduğunu vurgulamıştı. bir yandan oyunculuk eğitimi alan güzel model .çok ses getirecek yeni projelerle adından söz ettirecek. Nevide Çiçek şimdi İstanbul’da ünlü isimlerle birçok proje teklifleri almakta ve bunları değerlendirmekte.

İlave TV Kültür Sanat Müdürü olarak Değerli dostum, güzelliğim  başarılı model ve oyuncu Nevide Çiçek’e başarılar diliyorum.Sevgili Nevide  model ve oyunculuk kariyerinin basamaklarını hızla çıkarken her zaman yanında olduğumu bir kez daha siz değerli okurlarımızın da huzurunda dile getiriyorum. 

Alper Safa Usta Yapımcı/Yönetmen/Eleştirmen

Devamını oku